Wyszukiwarka grobów

STRONA INTERNETOWA CMENTARZA  PARAFIALNEGO W LĘBORKU.

www.mogily.pl

 

W miesiącach sierpień – październik na cmentarzu parafialnym została wykonana inwentaryzacja. Dzięki pracom powstały mapy i plany, sporządzone na podstawie danych z pomiaru geodezyjnego, spis z natury wszystkich pochowanych na cmentarzu, stworzono system administracji oraz zbudowano stronę internetową cmentarza.

Na stronie znajduje się Interaktywny Plan Cmentarza, na którym można odnaleźć dane o każdym grobie i osobach w nich pochowanych wraz z miniaturą zdjęcia. Z kolei w Galerii możemy podziwiać te niezwykłe miejsca, piękne nagrobki i zwykłe krzyże z różnych okresów.

Zakładka Rocznice przypomina o osobach zmarłych danego dnia kalendarzowego. Z zebranych informacji powstała galeria Zasłużonych, gdzie został umieszczony krótki lub dłuższy opis ich życia lub osiągnięć. Ten dział w zamiarze twórców ma być cały czas rozwijany, a informacje nadal gromadzone.

Najważniejsza jest oczywiście wyszukiwarka, w której po wpisaniu nazwiska i imienia możemy odnaleźć pochowanego. Sortowanie umożliwia nam odnalezienie osób najstarszych, najwcześniej urodzonych lub zmarłych.